Kurumsal | Antik Özgür İnşaat Yapı ve Dekorasyon

Antik Özgür İnşaat Yapı ve Dekorasyon


Kartonpiyer; alçı ile iplik liflerinin su ile bir arada karıştırılarak elde edilecek olan malzemenin, kalıplara dökülmesinin ardından kurumasıyla beraber aldığı şekle verilen adtır.

Kartonpiyer; dekorasyon amaçlı ve yapılarda uygulamada ortaya çıkan bazı eksiklikleri izole etmede çok yaygın olarak kullanılan bir yapı malzemesidir.

Sektörümüzde; çalışma alanımızla ilgili yenilikleri takip ederek, müşterilerimizee daha güvenilir ve farklı alternatifler sunabilmek için, kalitesini ve maliyetini ön planda tutarak müşteri memnuniyetinin artmasını sağlamak tek gayemizdir.

Firmamızın yöneticisi olan "Niyazi MENGÜLLÜOĞLU" nun daha öncesinde erçekleştirmiş olduğu kaliteli işler ve siz müşterilerimize gereken referansları sunarak , firmamızı "2005" yılında ÖZGÜR YAPI DEKORASYON adına çevirmiştir.

ÖZGÜR İNŞAAT & YAPI DEKORASYON olarak aldığımız her işi başarı ile bitirmiş, söz verdiğimiz zaman zarfında taahhütlerimizi yerine getirmiş olmanın haklı gururunu taşımaktayız.

İlk başladığımızda Katonpiyer ve Strafor işlerini alarak ardındanda sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek "Isı Yalıtımlı Pencere Söveleri" , "Fuga (Dış cephe Uygulaması)" işlerinde kendimizi geliştirip binaların dış görünümlerine daha farklı hava vermeye çalıştık.

"Bunun için sizleri bizimle çalışmaya davet ediyoruz"


HİZMETLERİMİZ

Alçı Grubu

Kartonpiyer

Alçı Sıva

Gizli Işık

Kemer

ve Alçı ilgili hertürlü iş

 

 Dış Cephe Grubu

Fugalı Cephe Kaplama

Denizlik ve Söve

Dış Cephe Süslemeleri

Dış Cephe Betapan ve Siding

Cam Mozaik

 

Alçıpan Grubu

Alçıpan Asma Tavan

Alçıpan Bölme Duvar

60x60 Taşyünü Tavan

Metal Tavanlar

DEKOTAVAN